• تهران، بزرگراه رسالت، خیابان حاجی پور، کوچه نظری، پلاک 18، طبقه 4، واحد 10

آکادمی رسمی ان ال پی ایران

  • تولد ما

این آکادمی در سال ۱۳۸۸ توسط گروهی از متخصصین علوم ذهنی پایه ریزی شد که همگی سوابقی بیش از یک الی دو دهه در زمینه این علوم داشتند. با توجه به نیاز جامعه ایران در زمینه هایی نظیر از بین بردن خاطرات نامطلوب، فوبیا و عادات نامطلوب، و جایگزین نمودن عادات مطلوب فردی، بهبود شخصیت و اعتماد به نفس، تعالی افراد در زمینه های فردی و خودشکوفایی اجتماعی؛ این گروه از روشهایی نظیر خودهیپنوتیزم، هپینوتیزم درمانی، ان ال پی، ارتباط مستقیم با ضمیر ناخودآگاه از روشهای جدید و مرسوم دنیا بهره گیری نموده و با آموزش، مشاوره و کار روی افراد متقاضی، دستاوردهای درخشان و بسیار ارزنده ای را بر جای گذاشت.

  • سال ۱۳۹۰

این فعالیت ها تا پایان سال ۱۳۹۰ به صورت محدود و در قالب مشاوره و آموزش به صورت مجازی و مکاتبه ای بود. تا این که با همفکری اعضای این تیم، مقرر گردید که همکاری در قالب وب سایت و آموزشهای رسمی نیز ادامه پیدا کند. از این رو در پایان سال ۱۳۹۰ فعالیت این تیم که تا آن زمان به صورت پراکنده و نامنظم بود، متوقف گردیده و ایجاد پایگاه اینترنتی، موسسه و شرکت برای فعالیت به صورت رسمی و گسترده مد نظر قرار گرفت.

  • سال ۱۳۹۱

در سال ۱۳۹۱ با برپایی سایت “اولیا” که از بزرگترین مراجع متافیزیک و روانشناسی می باشد، فعالیت تیم ادامه پیدا کرد و مشاوره، آموزش و تحقیقات بسیاری در این راستا انجام گرفت. با توجه به این که مباحثی نظیر متافیزیک، عرفان و قابلیتهای ذهنی و روحی طرفداران بسیاری در ایران دارد، یکی از اهداف این تیم آگاهی دادن به اقشار مختلف جامعه برای جلوگیری از افتادن در دام افراد سودجو و فاقد تخصص بود که علاوه بر هدر دادن وقت و هزینه افراد، با آموزش روشهای بدون نتیجه و حتی خطرناک، سلامت ذهنی و روانی آنها را نیز دچار مخاطره می کردند. با آموزشها و فعالیت های سایت اولیا، افراد بسیاری به نتایج مورد نظر خود رسیدند و تا پایان سال ۹۱ تعداد کاربران این سایت از مرز ۴۰۰۰ نفر نیز فراتر رفت و به یکی از پربازدیدترین سایتها در این زمینه مبدل گردید.

  • سال ۱۳۹۳

در سال ۱۳۹۳ اهداف تیم مورد بازنگری و تجدید نظر قرار گرفت. علیرغم این که فعالیت این تیم در زمینه های مورد نظر با راه اندازی سایت اولیا بسیار رضایت بخش بود، اما اهداف جدیدی مد نظر این تیم قرار گرفت از جمله همکاری با مراجع مطرح و روز دنیا و استفاده از آخرین دستاوردهای روز در این زمینه. متاسفانه به دلیل اینکه اطلاعات در این زمینه ها از سایر کشورهای دنیا بسیار عقب بوده و سرانه مطالعه ایرانیان نیز پایین می باشد، و همچنین به دلیل عدم تسلط بسیاری از مردم بر زبانهای خارجی سبب شده بود که اینگونه علوم با خرافات و برخی مفاهیم نامطمئن و غیرمفید دیگر آمیخته شده و بجای علم روز به مردم آموزش و ارائه داده شود. طی همکاری با مراجع خارجی و پایه، لزوم بازنگری بسیاری از آموزشهای رایج در کشور اشاره نمود که برای این تیم بسیار افتخار آفرین بود.

  • سال ۱۳۹۴

در راستای استراتژی های تدوین شده توسط تیم آکادمی، در سال ۱۳۹۴ همکاری رسمی این تیم با انجمن ان ال پی آمریکا بعنوان نماینده انحصاری آن انجمن در ایران آغاز گردید. انجمن ان ال پی آمریکا تخصصی ترین و معتبرترین مرجع در زمینه این علوم بوده و جدیدترین و به روزترین موارد را در خصوص ان ال پی و سایر علوم ذهنی ارائه می نماید.

با شرکت در دوره های تخصصی این انجمن، اعضای تیم موفق به دریافت مدارک بین المللی معتبر در زمینه های مربوطه گردیدند و فعالیت خود را در این حوزه با مجوزهای مربوطه آغاز کردند. از جمله این علوم ان ال پی بود که تا آن زمان، آموزه های آن در ایران با استانداردها و علم روز تفاوتهای بسیار داشته و حتی با عرفان، مفاهیم علوم غریبه و برخی خرافات آمیخته شده و تدریس و استفاده می گردید. لذا تیم بر آن شد که در این زمینه فعالیت تحقیقاتی خود را به گونه ای بسیار قدرتمند پیش برده و آخرین دستاوردهای روز را به هموطنان معرفی و ارائه نماید.

  • اکنون

در حال حاضر این آکادمی با دارا بودن نمایندگی از آمریکا در زمینه های هیپنوتیزم، کوچینگ، ان ال پی، عدد شناسی، قوانین جهان هستی و سایر علوم نوین، فعالیت خود را در این زمینه ادامه می دهد و مفتخر است که عنوان Master Trainer در زمینه ان ال پی را که فقط ۱۵ نفر در سراسر دنیا دارا می باشند، اخذ نموده است. دارنده این عنوان مجاز به نوشتن کتب آموزشی در زمینه ان ال پی و علوم مرتبط بوده و حتی می تواند تز و نظریات خاص خود را در کشور ارائه نموده و صلاحیت مدرسین و سایتهای دیگر را نیز تایید یا رد نماید. لازم به ذکر است که بر خلاف تصور عموم، برای آموزش دانش ان ال پی، حداقل باید مدرک Trainer را دارا بود و مدارک Master برای این حوزه کافی نمی باشد، چرا که این مدرک برای نشان دادن تسلط کامل فرد به این حوزه می باشد و نه صلاحیت برای تدریس ان ال پی.

پیام انجمن ان ال پی آمریکا در این زمینه به مردم ایران را می توانید در ویدئوی زیر ملاحظه فرمایید.

http://www.aparat.com/v/NHgu5

همچنین این آکادمی با دارا بودن کادر مجرب و دارای تخصص به روز در زمینه علوم ذهنی و روانشناختی، قادر به ارائه مشاوره های تخصصی بوده و مفتخر است که افراد بسیاری را در زمینه های مختلف زندگی، تجارت و خانواده راهنمایی نموده است. کارگاههای تخصصی و کاربردی در زمینه های مختلف ان ال پی نیز توسط مدرسین این آکادمی تدوین و راه اندازی شده است که به افراد در زمینه های مختلف زندگیشان کمک می کند که به بهترین وجه مسائل را اداره نموده و بهترین نتایج را کسب کنند.

این آکادمی مفتخر است که با سازمانهایی از قبیل دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی کاربردی و سراسری، و سازمان فنی و حرفه ای و … همکاری داشته و آموزشهای پایه لازم را جهت استفاده دانشجویان و دانش آموزان این سازمانها ارائه می کند. کارآموزان پس از گذراندن این آموزشها می توانند در زمینه های کاری، تحصیلی، ارتباطات، ازدواج، و حتی مواردی چون بازاریابی، کسب و کار و تعالی فردی موفق باشند.

هدف آتی این آکادمی آگاهی دادن هر چه بیشتر به مردم عزیز در زمینه این علوم و قابل دسترس کردن آن برای همه اقشار جامعه است. به زودی شاهد فعالیتهای بیشتر ما در این زمینه خواهید بود.