• تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 34، طبقه 4، واحد 10

dr. steve g. jones  انجمن ان ال پی آمریکا dr

 

اتحادیه ان ال پی آمریکا بطور اختصاصی به منظور آموزش و ارتقای دانش آموختگان و مدرسان ان ال پی در سراسر دنیا بنا نهاده شده است.

چرا که ما به جرات و با قدرت تام اعتقاد داریم که ان ال پی بخش مهمی از درمان در دنیای روشنگرانه ماست که به سوی درمانهای غیر دارویی پیش می رود. گرچه ما ارزش درمانهای سنتی را در بسیاری از موارد زیر سوال نمی بریم، اما به شدت طرح مدل سلامتی را که  قدرت ذهن شخص در درمان و رفاه او تاکید می کند، دنبال می کنیم. درهرشرایطی ما برای موفقیت بشر و آموزش در خصوص ان ال پی پایدار خواهیم بود.

جدای از کسانی که یک کاروز تمام وقت ان ال پی هستند؛ شما در اعضای ما دکترها، کایروپراکتیک کارها، دندانپزشکان، پزشکان طب سوزنی و غیره را خواهید یافت. این اشخاص حرفه ای قدرت ان ال پی را دریافته و از تکنیکهای ان ال پی در حرفه خود استفاده می کنند.

اتحادیه اعتقاد دارد که تمرینات و آموزه های ان ال پی توسط افراد حرفه ای، سبب ارتقای دانش درباره قدرت بیکران ذهن انسان خواهد گردید. به همین دلیل ما عمیقا درک کرده ایم که این عملکرد سبب هدایت افراد روشن ذهن به سوی یک رویکرد روشنگرانه در راستای کنترل کامل زندگیهای روزمره شان خواهد بود.

 

دکتر استیو جی جونز

بنیانگذار اتحادیه ان ال پی آمریکا، دکترای هیپنوتراپی و ترینر ان ال پی